ما به عنوان يك شركت پيشرو و موفق در زمينه ارائه راه حل هاي امنیتی IT سهم بسزايي در فراگيري تكنولوژي اطلاعات و رشد اقتصادي كشور خواهيم داشت. توجه به مشتریان، كيفيت خدمات و پاسخگويي سريع همواره سر لوحه کار این شرکت قرار داشته و در محیطی برنده - برنده، زمینه رشدی پایدار را برای ذینفعان فراهم مي‌سازيم. شرکت پاد به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه شرکت های آتنا بصورت متمرکز بدنبال ارائه راهمار های نوین امنیتی می باشد. پاد با در دست داشتن نمایندگی های معتبر از شرکت های تولیدکنندگان معتبر محصولات امنیتی مانند لابراتوار کسپرسکی، وب اسپای و .... و ارتباط بسیار نزدیک با آنان توانسته مشترکین خود را از مخاطرات امنیتی دور کند و آنها را در ایمن سازی شبکه خود همراهی و یاری کند.


ماموريت شركت

شركت پارس آتنا دژ ( پاد ) با فراهم كردن محيطي براي رشد و يادگيري مستمر متخصصان خود و با استفاده از دانش روز در تكنولوژي امنیت اطلاعات و ارتباطات به ارائه خدمات زير به كليه سازمان‌ها و موسسات تجاري در سراسر ايران مي‌پردازد:1.مشاوره و ارائه راه حل های فراگیر امنیتی

2. پشتیبانی و نگهداری پروژه های امنیتی

3. طراحی، راه اندازی و نگهداری امنیت شبکه و اطلاعات

4. آموزش تخصصی دوره های امنیت شبکه و اطلاعات

5. ارائه تجهیزات


ارزش‌ها

  • توجه به مشتری
  • ارائه کیفیت بالاي خدمات
  • پاسخگویی سریع
  • ارزش دهی به کارکنان
  • اهمیت به رشد اقتصادی پایدار در کشورتوانمندي‌هاي شركت

شركت پاد داراي تيم مديريت با تجربه اي مي باشد كه اين تيم در مجموع بيش از 30 سال سابقه كاري در عرصه مديريت و ارائه خدمات در زمينه هاي مختلف انفورماتيك را دارا ست. مديران گروه شرکت های آتنا برآنند تا سرويس هاي خدمات IT خود را بر اساس استاندارد هاي بين المللي و تجربيات مديريتي خود تحت اختيار سازمان هاي دولتي و خصوصي قرار دهند و اين ديدگاه ,سرويس هاي اين سازمان را از اكثر شركت هاي ارائه دهنده در ايران متمايز مينمايد.

دسترسی به گروه آتنا

  • تهران، خیابان ستارخان، بعد از چهاراه خسرو، شماره  882

پلهای ارتباطی